Antystresy

Pomyśl przez chwilę o swojej pracy. Odczuwasz przyjemną nutkę ekscytacji, czy jest Ci zupełnie obojętna? A może przypominasz sobie ostatnie projekty, ciężar odpowiedzialności, presję czasową i spory ze współpracownikami? Pomyśl o nauce. Sprawia Ci przyjemność, czy może są takie momenty kiedy nachodzi Cię zwątpienie i apatia? Czy czujesz, że jedynym środkiem na uspokojenie jest chwila na osobności albo leki przepisane przez lekarza?

Zastanawialiśmy się nad tymi wyzwaniami z ludźmi, których codzienna praca jest wyjątkowo wymagająca, odpowiedzialna i stresogenna. Wszystkich tych ludzi łączyła jedna rzecz. Na pewnym etapie swojego życia, każda z nich postanowiła coś zmienić. To właśnie dla wszystkich tych osób przygotowaliśmy szkolenie antystresowe, które wypełniliśmy wartościową wiedzą i nauką przydatnych umiejętności. Dlatego, poszukując sposobów na wzmocnienie własnego organizmu w walce ze stresem, możesz teraz rozważyć rozpoczęcie naszego treningu antystresowego.

Zanim się zdecydujesz, odpowiedz sobie tylko na jedno pytanie:

Czy chcę zmiany?

Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu. Na naszym szkoleniu poznasz prawdziwe źródła stresu, ocenisz efektywność swojej pracy w trudnych warunkach i dowiesz się jak osoby, które mają najbardziej stresujące prace wychodzą ze spokojem z najtrudniejszych opresji. Nasz trening wykracza jednak daleko poza warstwę informacyjną. W części warsztatowej pomożemy Ci znaleźć Twój własny sposób na zachowanie umysłu w stanie spokoju. Dowiesz się także, jak można oddziaływać na swoje najbliższe otoczenie aby wspólna praca, nauka stały się przyjemnością i źródłem wzajemnego wparcia. Profilaktyka antystresowa jest dla nas długofalowo zawsze najważniejsza.

Szkolenia otwarte odbywają się w Warszawie raz w miesiącu. Wszystkich zainteresowanych rezerwacją miejsc, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem pod numerem telefonu: + 48 22 8262638.

Nasi trenerzy pracują także ze zorganizowanymi grupami (do 10 osób) na terenie całego kraju. Po szczegółowe informacje odsyłamy w takim przypadku do formularza kontaktowego poniżej.

Dodaj komentarz