Szkolenia Antynałogowe

Szkolenia Antynałogowe to cykl spotkań otwartych dla wszystkich osób prywatnych zainteresowanych wyjściem z nałogu, poprzez zrozumienie mechanizmów skłaniających nas do zaniechania długofalowej troski o własne zdrowie i komfort psychiczny. Do współpracy zapraszamy także firmy, które chciałyby pomóc swoim pracownikom.

Metoda. Wychodzimy z założenia, że większość zmian, których boimy się podjąć wynika z ograniczeń, które zdążyły się w nas głęboko zakorzenić, a jednak często nie zdajemy sobie z nich sprawy. Wszyscy mając te same informacje dochodzą do podobnych wniosków i to jest naszym celem. Rezultaty osiągamy w trzech krokach. Po pierwsze zrozumieć środowisko i otoczenie danej osoby. Po drugie przygotować realny system wychodzenia z nałogu. Po trzecie monitorować wyniki. Nasza metoda pracy z osobami uzależnionymi opiera się wyłącznie na logicznej perswazji i współpracy z odwiedzającymi nas klientami. Nie narzucamy, podpowiadamy. Jesteśmy szczerzy i tego właśnie jesteśmy gotowi Cię nauczyć: szczerości wobec siebie samego, przyjrzenia się ograniczeniom, które realnie powstrzymywały Cię dotychczas przez podjęciem konkretnych kroków do rzucenia nałogu.

„Nie pytaj co szczęście może zrobić dla Ciebie, ale co Ty możesz zrobić dla swojego szczęścia” Dariusz Konarzewski

 

Nasza pomoc skierowana jest do następujących grup osób:

  1. Osoby indywidualne;
  2. Rodziny osób dotkniętych nałogiem;
  3. Firmy przygotowujące zmiany dla pracowników;

Spotkania odbywają się w Warszawie przy ul. Świętokrzyskiej 18 według poniższego harmonogramu:

Wszystkich zainteresowanych konsultacjami zapraszamy do nabywania karnetów umożliwiających uczestnictwo w wybranych (Karnet Select) bądź dowolnych (Kanet Open) spotkaniach.

Karnet Select – 4 spotkania 160 PLN, 8 spotkań 280 PLN

Karnet Open – 4 spotkania 200 PLN, 8 spotkań 360 PLN

W przypadku pytań, prosimy o kontakt telefoniczny + 48 22 8262638 bądź poprzez poniższy formularz.

Formularz kontaktowy:  

Dodaj komentarz